Twilight Saga, úgysem fogod elhinni....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az eddigi történet megvan, de miélrt ne írhatnánk mi a folytatást?
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 NAGYON FONTOS!!! OLVASD EL!!!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 257
Join date : 2010-06-28

NAGYON FONTOS!!! OLVASD EL!!! Empty
PostSubject: NAGYON FONTOS!!! OLVASD EL!!!   NAGYON FONTOS!!! OLVASD EL!!! I_icon_minitimeTue Jun 29, 2010 7:41 pm

    figyelem!



Először is emberek figyeljenek ;;

- - Ha lehet ne tudj a különböző lényekről, nem kell mindenkinek tudálékosnak lenni mint Bella Swannak, és nem kell mindenkinek tudnia mindenkiről. CSAK legvégsőbb soron lehet. Nem szeretnénk ha mindenki tudna arról, ami elméletileg titok. (Farkasok nem árulhatják el, a vámpírokat meg megöli a voltruri...)
Ha lehet ne tudj egyikről sem, de ha már nem akarsz olyan egyszerű lenni, akkor csak az egyikről.
Ha pedig tudsz valamelyik lények létezéséről semmiképpen se híreszteld!


Másodszor pedig a vérfarkasok és a vámpírok (mind ragadozók, mind vegetáriánusok) ;;

- - Kérlek ne azzal a mondtattal kezdjél minden játékot ami az első játékod a leendő pároddal vagy egy halandóval: "tudnod kell, én vámpír vagyok" vagy hogy "én egy vérfarkas vagyok. Így is szeretsz?"
Mindnyájan tudjuk hogy ez nem így megy.
Ha sok ember megtudja kik is a bizonyos hidegek, akkor az illető vámpírt, aki híreszteli a volturi megöli. Fájó, ámde igaz tény. Ezzel nem teszel jót magadnak sem. Meg persze bármely játékod egy tudatlan halandóval ne arról szóljon hogy azt ecseteled neki 600 szóban hogy te vámpír vagy, vagy hogy nem táplálkozol emberekkel, kvázi vega vagy. Ez egy titok, kérek mindenkit ne avasson be lépten-nyomon embereket! meg persze ne is tégy mindenkit vámpírrá... (átváltozás folyamata: beleharapsz, és akkor több napig szenved az illető, majd vámpír lesz. nagy önuralom kell hozzá. Dióhéjban ennyi.)
A második eset, a vérfarkasok nem szoktak abból sportot űzni hogy direkt ember előtt változnak át, ezáltal beavatnak másokat. Ez egy titok, amit nem mondhatsz el senkinek, mert nem csak a te titkod.
Mielőtt átváltoznál, tisztázzunk néhány dolgot (:
Az első átváltozás nem csak úgy pikk-pakk megy. eleinte ingerültséggel, lázzal jár. Az első átváltozásnál úgy érezhetik magukat mintha szétszakadnának kívülről-belülről.
A többi átváltozásnál - mikor átváltoznak - a ruhájuk szétszakad, ezáltal értelemszerűen ha visszaváltoznak ádám- és évakosztümben találhatják magukat.
Ezért is ne változgassatok át emberek előtt.
Emlékszik gondolom mindenki (aki még nem olvasta mondom) Jacob Black mennyit szenvedett miatta a New Moonban hogy nem mondhatja el Bellának a titkát. Rávezetéssel próbálkozhatok, de azt sem mindenkinél, és ha már rávezetni akarjátok őket mik is vagytok, légyszíves konzultálj az illető halandóval hogy ne jöjjön olyan gyorsan rá xD
Ezzel arra akartam célozni, hogy senki nem nézi jó szemmel ha mindenki tudja a titkot. Nem tesz jót a falkának!



Köszönöm a figyelmet, ha valamit hibásan írtam volna jelezd, és kijavítom (:
Back to top Go down
http://twilightsagaa.omgforum.net
 
NAGYON FONTOS!!! OLVASD EL!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Twilight Saga, úgysem fogod elhinni.... :: Általános :: Szabályok-
Jump to: